OVAKO JE KENEDI TEŠIO DEVOJČICU: Nemoj da brineš, Sovjeti neće bombardovati Deda Mraza (VIDEO)
0
6
Nekadašnji predsednik SAD Džon Kenedi u pismu iz 1961. upućeno tada osmogodišnjoj devojčici Mišel Ročon kaže da deli njenu zabrinutost, ne samo za sudbinu Deda Mraza, već i za sve ljude
Predsednička biblioteka Džona Kenedija objavila je danas njegovo pismo u kojem uverava osmogodišnju devojčicu da ne treba da brine da će sovjetske nuklearne probe na Severnom polu ugroziti Deda Mraza.
Preporučujemo
Oglasio se šef Mosada, Tramp verovatno neće prihvatiti predlog Teherana: Rusija spremna da posreduje
"Nemoguća misija" kralja Čarlsa: Može li britanski monarh tokom posete Trampu da "ispegla" odnose SAD i UK?
Kenedi u pismu iz 1961. upućeno Mišel Ročon kaže da deli njenu zabrinutost, ne samo za sudbinu Deda Mraza, već i za sve ljude.
- Ipak, ne smeš brinuti za Deda Mraza. Razgovarao sam juče s njim i on je dobro - naveo je nekadašnji predsednik SAD.
Pogledajte snimak sa pismom koji je Kenedijeva predsednička biblioteka objavila na Jutjubu:
(Telegraf.rs / Beta)