Policija upala u prostorije najčitanijeg bosanskog portala!
0
6
Razlog za raciju je afera "papak" tokom koje je portal Klix.ba objavio video zapis o navodnoj kupovini glasova premijerke Republike Srpske Željke Cvijanović
MUP Republike Srpske uz asistenciju policijskih snaga iz Federacije BiH pretresa prostorije i skida podatke sa redakcijskih računara portala Klix.ba.
Preporučujemo
Poruka Turčina na izlogu lokala u Baru svima privukla pažnju: Sve su mu zapalili i slomili, ove reči bole
Ukinut pritvor državljanima Azerbejdžana i Turske: Nema osnovane sumnje da su izvršili pokušaj ubistva
Prema pisanju N1 BiH, razlog za raciju je afera "papak" tokom koje je portal Klix.ba objavio video zapis o navodnoj kupovini glasova premijerke Republike Srpske Željke Cvijanović.
MUP RS-a je pozvao novinare portala na informativni razgovor nakon objave snimka.
Neslužbeno se saznaje da su svi radnici portala, urednici i novinari, zamoljeni da napuste prostorije redakcije, dok su na razgovoru zadržani urednik Jasmin Hadžiahmetović, direktori portala Dario i Mario Šimić i novinarka Edita Gorinjac.
(Telegraf.rs / Izvor:index.hr)