FBI uhapsio ruskog špijuna u Njujorku!
0
11
Saopšteno je kako se navodni tajni obaveštajni agent zove Evgenij Burjakov i ima 39 godina. On je pokušavao da prikupi ekonomske obaveštajne podatke
Agenti FBI-ja uhapsili su navodnog ruskog špijuna u Njujorku pod optužbom da je pokušavao da prikupi ekonomske obaveštajne podatke i regrutuje izvore.
Preporučujemo
Kako je DNK test rešio medicinsku misteriju i otkrio da je jedan doktor decenijama obmanjivao svoje pacijente
Gradonačelnik izrešetan, napad nožem u vozu, Tramp se sprema za operaciju: Šta se juče desilo u svetu?
Saopšteno je kako se navodni tajni obaveštajni agent zove Evgenij Burjakov i ima 39 godina. On bi trebalo kasnije danas da se pojavi pred Federalnim sudom na Menhetnu, prenosi AFP.
Ova seksi Ruskinja je htela da zavede najpoznatijeg svetskog špijuna!
Prema saopštenju generalnog tužioca Erika Holdera, dvojicu osumnjičenih koji pripadaju istom krugu - Igora Sporiševa (40) i Viktora Podobnija (27) - štiti diplomatski imunitet, a osim toga više ne žive u SAD, tako da nisu uhapšeni.
(Telegraf.rs)