Pokušala samoubistvo skokom sa četvrtog sprata, lekari se bore za njen život
- Pacijentkinja je u izuzetno teškom stanju, radi se o ozbiljnim povredama, ima višestruke prelome i unutrašnje krvarenje i život joj je ugrožen - kažu doktori novopazarske Opšte bolnice
S.O. (40) koja je pokušala da se ubije skokom sa četrvrtog sprata stambene zgrade u ulici Oslobođenja u Novom Pazaru, nalazi se u Opštoj bolnici i lekari se bore za njen život.
Preporučujemo
Obustavljaju se postupci protiv Vesića, Tanasković i Dimoski u slučaju pada nadstrešnice
Jevtića ubice našle pre policije: Za njim raspisana poternica, nakon pucnjave se ne javlja ni supruzi
Kako piše "Blic", prema našim saznanjima, nepomično telo na pločniku ispred zgrade rano ujutru pronašle su komšije koje su odmah pozvale Hitnu pomoć i policiju. S. O. je prebačena na hirurško odeljenje novopazarske bolnice, a potom i na intenzivnu negu.
- Pacijentkinja je u izuzetno teškom stanju, radi se o ozbiljnim povredama, ima višestruke prelome i unutrašnje krvarenje i život joj je ugrožen - kažu doktori.
Stanari zgrade u kojoj je S.O. živela kažu da se radi o finoj, mirnoj i povučenoj ženi.
Policija radi na rasvetljavanju svih okolnosti ovog slučaja, a prema nezvaničnim informacijama, pad nesrećne žene zabeležio je i video nadzor zgrade.
(Telegraf.rs)