Ono što je ovaj gradonačelnik uradio jednoj devojci, šokiralo je 50.000 ljudi! (VIDEO)
1
14
Šala gradonačelnika San Blasa nije dobro prošla, pa se ubrzo našao na meti napada organizacija za zaštitu ženskih prava
Hilario Ramirez Vilanueva je gradonačelnik meksičkog grada San Blas, a na proslavi svog rođendana napravio je pravi skandal. Naime, na proslavi koja je koštala 900.000 evra i kojoj je prisustvovalo skoro 50.000 ljudi, Ramirez je rešio da se "našali" sa devojkom sa kojom je plesao.
Preporučujemo
Uhapšen biznismen kog je manekenka optužila da ju je zverski tukao: Imala operaciju glave, ne može da govori
Oglasila se majka Ane Volš nakon presude Brajanu Volšu: Samo jedno imala da kaže za zeta
Njegova šala nije dobro prošla, pa se sada nalazi na meti napada organizacija za zaštitu ženskih prava.
Ramirez (44) je prilikom plesa sa mlađom devojkom bez blama podigao njenu haljinu, pa su tako svi prisutni mogli da vide njen donji veš.
On je u znak izvinjenja ovoj mladoj devojci poslao pegle, šporete i frižidere, a takođe je od svoje devojke Rosite tražio oprost zbog onoga što je uradio.
Pogledajte video:
(Telegraf.rs / Izvor: oe24.at)