Ovo se ZAISTA desilo sa avionom koji je udario u francuske Alpe! (VIDEO)
64
11
Simulacija pada aviona je urađena u Evropskom simulatoru letenja, a izgled kokpita je drugačiji, pošto je taj u simulatoru urađen nalik onome kod Boinga 737
Francuski stručnjaci napravili su simulaciju šta se dešavalo sa avionom Erbasa A-320, koji se srušio u utorak.
Preporučujemo
Balkanac ubio Mariju na brutalan način, odsekao joj glavu! A onda šokirao priznanjem - ona nije jedina žrtva!
Medicinska sestra slučajno usmrtila novorođenče: Roditelji male Ilijane očajni, njihova priča obilazi svet
SRUŠIO SE AVION U FRANCUSKOJ: Poginulo 148 ljudi! (FOTO) (VIDEO)
Simulacija je urađena u Evropskom simulatoru letenja, a izgled kokpita je drugačiji, pošto je taj u simulatoru urađen nalik onome kod Boinga 737.
Da podsetimo, 150 ljudi poginulo je kada je letelica aviokompanije "Džermanvings" udarila u francuske Alpe.
Francuski tužilac Bris Roben izjavio je u četvrtak da je za nesreću kriv kopilot Andreas Lubic, koji je navodno namerno srušio avion.
Ovaj čovek je namerno srušio avion u Francuskoj! (FOTO)
Pogledajte video:
(Telegraf.rs / Izvor: novosti.rs)