Napadnuta dva čoveka kod Peći
Napadnuti su Žarko Bošković iz Crne Gore i Emil Lečina iz sela Vitomirica kod Peći, potvrdila je Kosovska policija
Portparol Kosovske policije u Peći Dževat Ibra potvrdio je da su u Peći napadnuti Žarko Bošković iz Crne Gore i Emil Lečina iz sela Vitomirica kod Peći.
Preporučujemo
Uhapšeni dileri iz Subotice: UKP i SAJ upali i pronašli 180 stabljika i 12 kilograma biljne materije
Progovorio Zoran iz Valjeva, dobitnik sedmice na Loto-u: Bio sam milioner, sad nemam ni dinar, prevarili su me
Ibra je rekao da je Lečina zbog ozbiljnosti povreda prebačen iz pećke u prištinsku bolnicu, a da se Boškoviću lekarska pomoć pruža u pećkoj bolnici, gde ga čuvaju pripadnici kosovske policije.
Obojica napadača na Boškovića privedena su, a tužilac im je odredio pritvor. Za dvojicom napadača na Lečinu policija traga na osnovu registarskih tablica njihovog vozila.
Ibra je rekao da su Boškovića sinoć napali u jednoj pećkoj kafani ljudi sa kojima je sedeo za stolom i razgovarao nešto o kupoprodaji.
- Prema našim saznanjima, tokom razgovora, koji je duže trajao, jedan od osumnjičenih je počeo da udara Boškovića. Policija je sinoć uhapsila jednog, a danas i drugog osumnjičenog za napad i oni se nalaze u pritvoru u Peći - rekao je Ibra.
Istraga o napadima na Boškovića i Lečinu je u toku.
(Telegraf.rs / Beta)