NAJSTRAŠNIJA PORODIČNA TRAGEDIJA: Sin ubio MAJKU!
59
3
Prema neslužbenim saznanjima, desetak minuta nakon što je pronađeno telo, uhapšena je jedna osoba. Kako agencija Srna saznaje, reč je o Anđi Đerić iz Nevesinja koju je ubio sin Siniša (38). Dežurni tužilac je na licu mesta i uviđaj je u toku
Telo 68-godišnje žene pronađeno je u njenoj porodičnoj kući u Nevesinju, potvrđeno je u Centru javne bezbednosti Trebinje.
Preporučujemo
Region bruji o potezu Marininog muža: Kad vidite kako je došao po suprugu i bebu u porodilište, biće vam jasno
Oglasila se Bosanka koja se pominje u Epstajnovim dokumentima: "Nemam nikakav razlog da se sadržaj prikriva"
OVO JE ALBANAC KOJI JE UBIO ČEŠKE TURISTE: Pucao im iz "kalašnjikova" u glavu!
Prema neslužbenim saznanjima, desetak minuta nakon što je pronađeno telo, uhapšena je jedna osoba.
Kako agencija Srna saznaje, reč je o Anđi Đerić koju je ubio sin Siniša (38). Dežurni tužilac je na licu mesta i uviđaj je u toku.
(Telegraf.rs / Srna)