Muškarac uhapšen, pa deportovan zbog vređanja KOBASICE! (FOTO)
1
7
Status koji je objavio na svom Fejsbuk profilu, a zbog kojeg je i uhapšen glasio je: "Kirgistanski narod stajao je u redu zbog posebne poslastice - konjskog penisa"
Škot Majkl Mekfit, radnik u minskom polju deportovan je iz Kirgistana nakon što je uhapšen jer je na svom Fejsbuk profilu uporedio njihovo nacionalno jelo sa konjskim penisom.
Preporučujemo
Osuđena nastavnica koja je zavela i obljubila đaka (15): Otkriveni detalji prepiske, dečak ima traume!
Tramp nezadovoljan novim predlogom Irana, traži se rešenje za blokadu Ormuskog moreuza, kriza ne jenjava
Stavio je lignju u usta, a onda je ona počela da se BATRGA na sve strane (VIDEO)
On je uhapšen u nedelju na Međunarodnom aerodromu Manas.
Status koji je objavio na svom Fejsbuk profilu, a zbog kojeg je i uhapšen glasio je: "Kirgistanski narod stajao je u redu zbog posebne poslastice - konjskog penisa".
U međuvremenu je obrisao taj post i postavio nov u kojem se izvinio svim ljudima u Kirgistanu i rekao da nije imao nameru da bilo koga uvredi.
(Telegraf.rs/ Izvor: upi.com)