SAOBRAĆAJKA U CENTRU BEOGRADA: Autom udario pešaka!
0
1
Reporter Telegrafa javlja da je auto pešaka udario u Birčaninovoj ulici u Beogradu, preko puta restorana "Mali Pariz"
Jutros pre 9 časova u Birčaninovoj ulici u Beogradu dogodila se saobraćajna nesreća.
Preporučujemo
DEDA TRAKTOROM PREGAZIO BEBU: Evo šta se dešavalo sekundu pre stravične drame u dvorištu u Grockoj
"VOLIM ŽIVOTINJE, DA LI SAM PSIHOPATA?" Jeziva Gugl pretraga dečaka ubice pre masakra u Ribnikaru
BUGARSKI KAMIONDŽIJA UMALO UBIO DVOJE SRBA: Teška saobraćajna nesreća kod Niša
Reporter Telegrafa javlja da je auto pešaka udario u Birčaninovoj, preko puta restorana "Mali Pariz".
Na lice mesta je odmah izašla Hitna pomoć koja pomaže povređenom pešaku.
(Telegraf.rs)