HOROR U VRTIĆU: Dečica se ispolivala KIPUĆOM VODOM
Incident se dogodio u zagrebačkom vrtiću Vrbik
Troje dece iz vrtića Vrbik u Zagrebu zadržana su u bolnici nakon što su se juče u vrtiću ispolivali kipućom vodom. Incident se dogodio dok su sa vaspitačicom vršili eksperiment i učili o agregatnim stanjima vode.
Preporučujemo
Mladi iz Dubrovnika sveštenik nije dozvolio da je tata otprati do oltara: "Rekao mi je da to nije po Bibliji"
Državljani BiH koje su džihadisti oteli 50 na Maliju, konačno stigli u Sarajevo
- Prilikom učenja o agregatnim stanjima, vaspitačica je očito stavila kipuću vodu u bokal. Deca su bila radoznala, neko se malo više nagnuo i taj bokal se prolio pa su deca dobila opekotine - rekla je Crnković.
Lekari u Klinici za dečje bolesti u Zagrebu kažu da se radio o opekotinama prvog stepena i da očekuju da mališani budu dobro.
- Radi se o opekotinama ekstremiteta, a jedan dečak ima opekotine na stomaku. Deca bi u bolnici trebalo da ostanu sedam do deset dana - rekli su lekari dodajući da ne znaju da li će deci ostati ožiljci na telu ili ne.
Direktorka vrtića je rekla da je vaspitačica u šoku i da je veoma stresno sve podnela.
(Telegraf.rs / Izvor: jutarnji.hr)
 
                                