REKORDNA ZAPLENA SRPSKE POLICIJE: Pronađeno 42.460 švercovanih cigareta!
17
3
Osumnjičeni krijumčar je švercovane cigarete krio u duplom plafonu svog automobila
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Uprave granične policije, u saradnji sa Policijskom upravom Prijepolje, pronašli su i zaplenili 2.123 boksa cigareta čija je vrednost 3.200.000 dinara.
Preporučujemo
Ubistvo u centru Beograda je NARUČENO! Dačić otkrio detalje egzekucije: "Počinioci hteli da ubiju DVOJICU"
UZNEMIRUJUĆE! Detalj sa snimka brutalnog ubistva mladića u Beogradu svima PROMAKAO: Potez pre dolaska džipa
Policijski službenici su, u mestu Kolovrat, prilikom pregleda vozila kojim je upravljala muška osoba, u duplom plafonu pronašli 2.123 boksa cigareta marke „Ašima“.
Zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo krijumčarenje, protiv muškarca koji je upravljao vozilom podneta je krivična prijava u redovnom postupku.
(Telegraf.rs)