INCIDENT U VIŠEM SUDU U BEOGRADU: Priveden rođak Maje Adrovac
1
1
On je došao na suđenje, ali je pred sam početak napravio incident u hodniku zgrade, pošto je napao jednog foto reportera
Biznismen Milan Beko koji je danas trebalo da svedoči o tome kako je nepoznati napadač pokušao da ga ubije u novembru 2014. ni danas se nije pojavio u Višem sudu u Beogradu.
Preporučujemo
POTERNICA ZA KONOBAROM I UPAD KOD MILIĆA: Ko je šta radio u ubistvu Baje i kako je zabetoniran u Vojvodini?
Učenik udario sekirom druga iz odeljenja: Užas u srpskoj školi, svađa se nastavila na ulici, a onda pala krv
NOVI DETALJI POKUŠAJA UBISTVA BEKA: Uhapšen Ivan Adrovac, muž optužene Maje!
Pred Višim sudom postupak se vodi protiv Maje Adrovac, koja se sumnjiči da je nepoznatom napadaču omogućila municiju.
Suprug Maje Adrovac, uhapšen je pre nekoliko dana u Švajcarskoj, a danas je u Palati pravde, kako saznajemo, priveden i njen rođak.
On je došao na suđenje, ali je pred sam početak napravio incident u hodniku zgrade, pošto je napao jednog foto reportera.
( Telegraf.rs)