UHAPŠEN NAJGORI ČOVEK U SRBIJI: Od dece u školama otimao telefone!
128
7
Osumnjičenom je zbog postojanja osnova sumnje da je počinio četiri krivična dela razbojništva, pet krivičnih dela teška krađa na drzak način i jedno krivično delo razbojništva u pokušaju određeno zadržavanje do 48 sati
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su T.K. (1981) zbog postojanja sumnje da je u poslednjih mesec dana na teritoriji centralnih gradskih opština u Beogradu, u blizini školskih dvorišta, od dece i maloletnika uz fizičku pretnju i pretnju nožem krao novac i mobilne telefone.
Preporučujemo
Prve slike i snimci sa mesta krvavog obračuna u Obrenovcu: KOD GROBLJA SVE VRVI OD POLICIJE, ovako traže ubicu
OVDE JE NAĐEN MRTAV MIGRANT, DRUGI KRITIČNO: Sve vrvi od policije u Obrenovcu, intenzivna potraga za ubicom!
PLJAČKAO BOLNICE I ŠKOLE! Razbojnik iz Valjeva krao novčanike i mobilne telefone
Osumnjičenom je zbog postojanja osnova da je počinio četiri krivična dela razbojništva, pet krivičnih dela teška krađa na drzak način i jedno krivično delo razbojništva u pokušaju određeno zadržavanje do 48 sati, nakon čega će uz krivičnu prijavu bit priveden nadležnom tužilaštvu.
(Telegraf.rs)