Zemljotres jačine 5,7 stepeni pogodio jug Japana
1
0
Japanska Meteorološka agencija saopštila je da se zemljotres dogodio u 14.20 po lokalnom vremenu, na obali Okinave, 40 kilometara ispod površine mora
Zemljotres preliminarne magnitude 5,7 stepeni Rihterove skale pogodio je danas Okinavu i druga ostrva na jugu Japana, ali nije bilo opasnosti od cunamija.
Snažan zemljotres kod istočne obale Japana, tresao se i Tokio!
Preporučujemo
Šok za Srbiju iz Vašingtona! Tramp povukao odluku, a ovo je bilo gotova stvar!
Trudnica (28) umrla u bolnici nakon što su joj lekari dali antibiotik: Doktor se prekrstio, a onda je rekao...
Japanska Meteorološka agencija saopštila je da se zemljotres dogodio u 14.20 po lokalnom vremenu, na obali Okinave, 40 kilometara ispod površine mora.
Zemljotres na jugu usledio je samo nekoliko minuta pošto je relativno jak potres magnitude 5,5 pogodio sever zemlje, ostrvo Hokaido.
Nije bilo prijavljene štete, ni povređenih u dva zemljotresa koja su se gotovo istovremeno dogodila na dva kraja japanskog arhipelaga, javila je agencija Asošiejted pres.
(Telegraf.rs / Beta)