Imate još dan da izvršite jednu od najvećih obaveza prema državi
15
9
Ukupan plaćeni iznos poreza u ovoj godini sa poslednjom ratom treba da bude jednak sumi iz rešenja za 2016. kako bi građani izbegli zateznu kamatu od 14 odsto godišnje
Rok za uplatu poslednje, četvrte ovogodišnje rate poreza na imovinu ističe sutra, u ponedeljak, 14. novembra.
Preporučujemo
Nemanja ugledao ovu kuću na oglasu, njegove reči kidaju dušu: Raspitao bih se za poreklo, pa vratio kandilo
Srbiju od ovog datuma očekuje MRAZ: Otkrivamo i da li će i gde biti i padavina
NOVI PDV: Početak primene ipak od 2018. godine
Rok za plaćanje poreza u poslednjem tromesečju, u novembru, pomeren je za dan ranije zbog zakonskih odredbi po kojima se porez na imovinu plaća na tri meseca, i to 45 dana od dana početka tromesečja.
Poslednji rok za kvartalno plaćanja poreza na imovinu, bio je 15. u mesecu februaru, maju i avgustu, pišu Večernje novosti.
Ukupan plaćeni iznos poreza u ovoj godini sa poslednjom ratom treba da bude jednak sumi iz rešenja za 2016. kako bi građani izbegli zateznu kamatu od 14 odsto godišnje.
(Telegraf.rs/Beta)