BESKUĆNICA IZAZVALA OGROMAN POŽAR U CENTRU NIŠA: Palila stvari iz kontejnera da bi se zagrejala!
Oko 10 sati došlo je do ozbiljnog požara u centru Niša. Zapalila se trafo stanica „Centar 2“ i zgrada EPS –a
Požar koji je paralisao centar Niša i bez struje ostavio nekoliko hiljada građana, izazvala je beskućnica koja je pored zgrade Elektrodistribucije palila stvari iz kontejnera da bi se zagrejala.
Preporučujemo
"MOLILA SAM GA DA ME NE UNAKAZI" Devojka preživela pakao u Beogradu, monstrum je sekao nožem gde god je stigao
POGLEDAJTE SLIKE I SNIMAK PIROMANSKOG ČINA U ZEMUNU: Maskirani napadač kantom natapao vozila, pa mirno otišao
VELIKI POŽAR U CENTRU NIŠA: Gori zgrada Elektrodistribucije (FOTO)
Ovu informaciju potvrdio je i generalni direktor EPS –a Milorad Grčić koji je ovim povodom boravio u Nišu.
- Oko 10 sati došlo je do ozbiljnog požara u centru Niša. Zapalila se trafo stanica „Centar 2“ i zgrada EPS –a. Uzrok požara je spoljni faktor, lice koje nije zaposleno u EPS – grupi. To lice je nekoliko puta udaljavano jer je palilo stvari pored zgrade. Vatra se proširila kroz venitlacioni otvor, šteta je velika ali zahvaljujući prisebnosti zaposlenih i vatrogasaca niko nije ozbiljnije povredjen – kazao je Grčić.
On je naglasio da se radi na otklanjanju posledica nesreće i najavio da se očekuje da će do večeras biti uspostavljeno stabilno elektrosnabdevanje.
(D.R.)