Malinari na sastanku kod Nikolića
0
1
Savez srpske maline zahteva da jedinstvena akontna cena za celu Srbiju bude 1,43 evra i da se malina proglasi strateškim proizvodom
Predstavnici Saveza srpske maline doći će u sredu u Beograd na pregovore sa predstavnicima Odbora za poljoprivredu, na inicijativu predsednika Srbije Tomislava Nikolića.
Preporučujemo
Čuveni američki film povezan je sa Srbijom: Jedan od najpoznatijih simbola stradanja se prikazuje u projekciji
"Desi se da se telo pomeri" Arijana šminka pokojnike: Kad čujete koja joj je bila prva mušterija, sledićete se
Sastanak bi, kako je saopštio Upravni odbor tog saveza u Užicu, trebalo da se održi u kancelariji predsednika Republike.
Prema rečima predsednika Saveza srpske maline Rada Šunjevarića, zbog tog sastanka suspendovani su do daljnjeg protesti koji su najavljeni od Vidovdana.
- Ukoliko ne budu prihvaćeni naši zahtevi da jedinstvena akontna cena za celu Srbiju bude 1,43 evra i da se malina proglasi strateškim proizvodom u Srbiji, mi ćemo početi sa blokadom puteva kao što smo i najavili - kaže Šunjevarić.
(Tanjug)