Aco Tomić tvrdi da nije skrivao Mladića
Bivši šef Vojne službe bezbednosti Aco Tomić negirao da je skrivao haškog optuženika Ratka Mladića, i rekao da o tome ne želi da govori na Vidovdan
Nekadašnji šef Vojne službe bezbednosti Aco Tomić negirao je da je skrivao haškog optuženika Ratka Mladića.
Preporučujemo
OTKRIVAMO NA ČIJU KUĆU JE BAČENA BOMBA! Biznismen opet na meti, pas nosio eksploziv u ustima
LAKIĆEVIĆ O NOVOJ AKCIJI MUP-A: Dronovi već otkrili 80 prekršaja, kontrolišu se pojas, telefon i preticanje
- Tužilac koji može da kaže da sam osumnjičen za skrivanje Ratka Mladića, za mene nije tužilac - rekao je Tomić.
Bivsi šef Vojne službe bezbednosti je naglasio da ga ne interesuje šta piše u novinama i da o sumnjama da je skrivao Mladića ne želi da priča na Vidovdan.
Tomić je na saslušanjima tokom istrage o Mladićevim jatacima, negirao da je skrivao najtraženijeg haškog optuženika.
U Tužilaštvu za ratne zločine očekuju da će postupak početi u narednih desetak dana.
Tužilaštvo je ponovo otvorilo istragu krajem 2010. godine i Tomić je prvi put saslušan u policiji 31.januara 2011. i tada je ponovio odbranu da nije skrivao Mladića.
(Telegraf.rs/Tanjug)