Šešelj: Ja vama da ustanem? Pa, vi niste normalni!... Ja sam četnički vojvoda! (VIDEO)
0
13
"Vi ste belosvetski ološ, kako mogu ja vama da ustanem", rekao je lider SRS-a kada ga je predsedavajući sudija pozvao da ustane kako bi mu bila izrečena kazna po optužnici za nepoštovanje suda
Haški tribunal proglasio je juče lidera Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislava Šešelja krivim po trećoj optužnici za nepoštovanje suda, koji je uoči izricanja presude, u svom stilu, rekao šta misli o sudijama i Tribunalu.
Preporučujemo
LETEO DUPLO BRŽE OD DOZVOLJENOG! Presretač u Zemunu zaustavio „audi“ koјi јe јurio јezivih 203 na sat!
SA 11 GODINA RASKLAPAO PUŠKU: Jezivi snimci iz streljane otkrili kako je dečak obučen za masakr u Ribnikaru
- Ja vama da ustanem? Pa vi niste normalni! Vi ste belosvetski ološ, kako mogu ja vama da ustanem... Ja sam četnički vojvoda! – odgovorio je Šešelj na poziv da ustane kako bi mu bila izrečena kazna.
- Molim Vas da stanete – bilo je sve što je rekao predsedavajući sudija Stefan Treskel neposredno pre nego što je Šešelju izrekao kaznu od dve godine zatvora.
(Telegraf.rs)