Tragedija na Uskrs: Radnik pao sa građevinske skele u Surdulici i poginuo
206
23
Uviđaj su obavili zamenik tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Vladičinom Hanu i pripadnici policije
Građevinski radnik M.V. (42) iz Surdulice je umro od posledica pada sa građevinske skele na kojoj je radio, do čega je došlo nesrećnim slučajem.
Preporučujemo
Osumnjičeni za ubistvo na Senjaku primio crne vesti u pritvoru: Njegov advokat potvrdio detalje
Ovo su ubica i žrtva iz Zlipotoka: Bešira policija tražila sa psima nakon što je izbo imama, otkriven motiv
Portparol Policijske uprave u Vranju Goran Jovčić izjavio je za agenciju Beta da se nesreća dogodila u subotu, prilikom izvođenja građevinskih radova na jednom objektu u Surdulici.
Jovčić je naveo da je građevinski radnik nakon pada sa skele, za koji je utvrđeno da je nesrećan slučaj, prevezen u Zdravstveni centar u Surdulici, gde mu je ukazana pomoć, nakon čega je odmah prebačen u Klinički centar u Nišu, ali je podlegao povredama.
Uviđaj su obavili zamenik tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Vladičinom Hanu i pripadnici policije.
(Telegraf.rs/Beta)