Smrt tinejdžera izazvala HAOS na ulicama Pariza: Sukobili se demonstranti i policija (FOTO)
0
5
Francuski dnevnik "Parizijen" piše da je 17-godišnji mladić iz Masija u južnom delu Pariza vozio "kvad" bez kacige u obližnjem naselju Antoni i kada je primetio policiju pokušao je da pobegne
Smrt tinejdžera u predgrađu Pariza koji je sa motorom na četiri točka bežao od policije uzrok je nemira tokom kojih je pričinjena materijalna šteta i uhapšeno je nekoliko osoba.
Preporučujemo
Šta znamo o Kristini iz Srbije čiju je glavu našao otac? Misica se hvalila srećnim brakom, a živela pakao
Marinu (14) vršnjakinja izbola nožem u školi: U kancelariju direktora je uveli krvavu, čistačica zatekla užas
U srcu Evrope nalazi se najskuplji grad za ljubav: Najobičniji izlazak košta 180 evra!
Francuski dnevnik "Parizijen" piše da je 17-godišnji mladić iz Masija u južnom delu Pariza vozio "kvad" bez kacige u obližnjem naselju Antoni i kada je primetio policiju pokušao je da pobegne.