Počinje novosadsko "Big dečije leto": Mališani će uživati u mnogim događajima u gradu
3
0
Tokom ovogodišnje manifestacije koja se završava 25. avgusta biće organizovano više od 270 programa za decu različitog uzrasta, na preko 30 lokacija u Novom Sadu, uz učešće brojnih obrazovnih institucija i organizacija
Foto: Milena Đorđević
Pomoćnik gradonačelnika Novog Sada Aleksandar Petrović prisustvovaće otvaranju "Novosadskog BIG Dečijeg leta 7" koje organizuje Dečiji kulturni centar "Deci na dar" uz podršku Grada Novog Sada, Pokrajinskog sekretarijata za kulturu, Pokrajinskog sekretarijata za obrazovanje i tržnog centra "BIG".
Preporučujemo
Čak u 3 grada na severu Srbije 40°C: Neka se ovi delovi pripreme za POTOP i grmljavinske oluje, PRETI i grad
Srbija na korak od nabavke moćnog oružja: Oglasili se svetski eksperti, stiže jedan od najmoćnijih PVO sistema
Tokom ovogodišnje manifestacije koja se završava 25. avgusta biće organizovano više od 270 programa za decu različitog uzrasta, na preko 30 lokacija u Novom Sadu.
Učestvovaće brojne obrazovne institucije i organizacije.
(Telegraf.rs/ PR)