Preživela skok s Brankovog mosta!
0
1
Devojka je nakon skoka davala znake života, ali nije želela da razgovara s lekarima i policijom o tome zašto je odlučila da izvrši samoubistvo
Devojka S. M. (33) preživela je posle skoka sa Brankovog mosta večeras oko 19 sati.
Preporučujemo
"Moram da proslavim što smo živi": Milorad i njegova ćerka za dlaku izbegli SMRT u Guči
Užas kod Bačke Topole: Autobus sa Hvara sleteo s puta na korak do cilja - ima POVREĐENIH
Prema nezvaničnim informacijama, devojka je u pokušaju da izvrši samoubistvo skočila sa sredine Brankovog mosta, u pravcu ka starom delu grada.
Ona je nakon skoka davala znake života, a na lice mesta je upućena ekipa Hitne pomoći koja ju je prevezla u Urgentni centar na odeljenje reanimacije.
Prema rečima portparola Hitne pomoći Nade Macure, žena odbija da razgovara s lekarima i policijom o tome zašto je odlučila da izvrši samoubistvo.
(I. M. / Izvor: 24 sata )