KAO U FILMU: Okrivljeni za krađu pobegao kroz prozor suda!
0
0
Aleksandar K. (28) iz Kruševca pobegao je kroz otvoreni prozor sudnice iskočivši na nadstrešnicu "Hipo Alpe Adrija" banke, a potom na ulicu i pobegao u nepoznatom pravcu
Aleksandar K. (28) iz Kruševca, koji je uhapšen zbog krađe, pobegao je po podne kroz otvoreni prozor sudnice tako da policija ponovo traga za njim.
Aleksandar K. je priveden na saslušanje kod sudije Radomira Rakonjca i u momentu kada je trebalo da potpiše rešenje o pritvoru od osam dana, koliko mu je određeno, iskočio je kroz otvoreni prozor kancelarije na nadstrešnicu "Hipo Alpe Adrija" banke, a potom na ulicu i pobegao u nepoznatom pravcu.
Preporučujemo
PAKAO SE VRAĆA: Bio je prva žrtva Zemunaca, a sad su u njega PUCALI TINEJDŽERI! Ko je Vuk Bajrušević?
"MOLILA SAM GA DA ME NE UNAKAZI" Devojka preživela pakao u Beogradu, monstrum je sekao nožem gde god je stigao
Aleksandar K. je osumnjičen da je iz kuće M. M. u Kruševcu ukrao novac u iznosu od 150.000 dinara, 300 evra, četiri pasoša, dva časovnika i veću količinu zlata.
(D. Z. / izvor: Blic)