MASAKR U PORTLANDU: Maskirani napadač izrešetao dve osobe u tržnom centru pa se ubio (FOTO)
0
0
Maskirani napadač, koji je imao kamuflažnu odeću i masku na licu, ušao je u tržni centar u Portlandu, u američkoj saveznoj državi Oregon, i iz automatske puške počeo nasumično da puca na ljude koji su se tu nalazili
Tri osobe su ubijene, među kojima je i za sada nepoznati napadač koji je otvorio vatru na posetioce u tržnom centru u predgrađu Portlanda, u američkoj saveznoj državi Oregon, javljaju mediji u SAD.
Preporučujemo
U Dubaiju uhapšen atentator na ruskog generala Aleksejeva
Novi skandali u slučaju Epstajn, Rusi Ukrajince gađaju "sarmama", horor u Eseksu: Šta se desilo juče u svetu?
Američke televizijske stanice sinoć su prekinule redovni program, izveštavajući da je jedan maskirani napadač, koji je imao kamuflažnu odeću i masku na licu, ušao u tržni centar u Portlandu i počeo da puca iz automatske puške na ljude koji su se tu nalazili.
Portparol policije u okrugu Klakamas, u kom se pucnjava dogodila, Džejms Rouds, rekao je da je napadač mrtav i da je sam sebi oduzeo život.
On je dodao da su dve osobe ubijene u napadu, dok je jedna teško povređena i prebačena u bolnicu, gde se lekari bore za njen život.