Prevrnuo se autobus, 16 putnika povređeno
0
3
Nesreća se dogodila kada je vozač autobusa prevoznika "Zoran Rajzen", koji je saobraćao na relaciji Vrnjačka Banja - Beč, iznenada izgubio kontrolu nad vozilom i sleteo sa auto-puta Novi Sad - Subotica
Šesnaest osoba je lakše povrđeno kada se prevrnuo autobus pun putnika na auto-putu Novi Sad - Subotica, kod Žedničke petlje.
Preporučujemo
Dačić se oglasio o napadima na policiju u centru Beograda
"Tvoja zauvek": Potresni oproštaj supruge ubijenog Baje kida srce: "Moram biti jaka zbog našeg deteta"
Nesreća se dogodila kada je vozač autobusa prevoznika “Zoran Rajzen", koji je saobraćao na relaciji Vrnjačka Banja - Beč, iznenada izgubio kontrolu nad vozilom i sleteo sa puta.
Svi povređeni su nakon ukazane pomoći nastavili put, nakon što je saobraćajna policija izvršila uviđaj.
Protiv vozača će biti podignuta krivična prijava za krivično delo ugrožavanje javnog saobraćaja, prenose lokalni mediji.
(Telegraf.rs / Izvor: Tanjug)