Maskirani razbojnici opljačkali zlataru u Novom Sadu!
0
1
Dvojica maskiranih muškaraca su jutros oko 8 sati, uz pretnju pištoljem, opljačkali jednu zlataru u Novom Sadu i iz nje odneli "izvesnu količinu zlata", saopštili su u policiji
Dvojica maskiranih muškaraca opljačkali su jutros jednu zlataru u Novom Sadu i za njima se intenzivno traga, saopštila je novosadska policija.
Preporučujemo
EVO KO JE UHAPŠENI ĐURAN: Sumnja se da je bivši šef UKP-a krio dokaze pucnjave na Autokomandi!
UZNEMIRUJUĆE Snimak ubistva Darka u Kumodražu, ustao da pozdravi napadača, sekund kasnije bio je mrtav
Iz zlatare je ukradena "izvesna količina zlata", navodi se u policijskom saopštenju.
Maskirani razbojnici su zlataru opljačkali jutros oko 8 sati, uz pretnju pištoljem, tvrde u policiji.
(D. Z. / Beta)