STRAVIČNO: Žena se polila benzinom i spalila pred komšijama!
0
0
Veselinka Filiposka (79) iz Prilepa polila se benzinom i zapalila se ispred svojih suseda, koji nisu mogli da joj pomognu, a kada su pristigli lekari, njeno celo telo je već bilo izgorelo i još se dimilo
Veselinka Filiposka iz Prilepa, 79-godišnja žena, polila se benzinom i zapalila se, nakon čega je preminula naočigled svojih suseda.
Preporučujemo
"Jednom rukom držim bebu, drugom se držim za sedište": Sanja rodila Viktora ispred američke ambasade
Mladić "pao" s pola miliona evra na hrvatskoj granici: Carinici se šokirali kada su videli gde ih je sakrio
Prema tvrdnji očevidaca, starica je sebe polila benzinom i zatim zapalila ispred svojih suseda, koji nisu mogli da joj pomognu.
Kako je izjavio dr Goce Jonzoski iz Hitne pomoći, kada su pristigli lekari, njeno celo telo je već bilo izgorelo i još se dimilo, tako da joj nije bilo pomoći.
Članovi porodice nesrećne žene, koji su identifikovali telo, rekli su da je ona patila od psihičkih problema, ali zvanični razlozi za samospaljivanje još nisu poznati.
(Telegraf.rs / Tanjug)