GORELO SMEĆE: Ugašen požar u zgradi Vojnotehničkog instituta na Vračaru
0
0
Utvrđeno je da je gorelo smeće u napuštenoj kotlarnici u podrumu zgrade, odakle se dim provukao na sedmi sprat
U napuštenoj zgradi Vojnotehničkog instituta u Katanićevoj ulici 15 na Vračaru izbio je požar.
Preporučujemo
FORENZIČAR RISTIĆ: Ubica se zbunio kad mu je pružio ruku! Metak je već bio u cevi, u pitanju je OGROMAN NOVAC
DEDA TRAKTOROM PREGAZIO BEBU: Evo šta se dešavalo sekundu pre stravične drame u dvorištu u Grockoj
Kako Telegraf.rs saznaje, dim se pojavio na sedmom spratu. Na lice mesta stiglo je 17 vatrogasaca sa četiri vozila. Utvrđeno je da je gorelo smeće u napuštenoj kotlarnici u podrumu zgrade, odakle se dim provukao na sedmi sprat.
Brzom intervencijom vatrogasaca požar je ugašen.
(Telegraf.rs)