ITALIJA: Uhapšeno 29 nosača prtljaga zbog krađe
0
0
Istraga je počela 2011. na rimskom aerodromu "Leonardo da Vinči" i u Lameciji Terme, a zatim se proširila na još šest aerodroma širom Italije
Italijanska policija je uhapsila 29 nosača prtljaga zbog sumnje da su krali kamere, mobilne telefone i druge predmete iz kofera putnika.
Preporučujemo
Život na Kubi polako staje: Zbog američkog pritiska nema hrane, goriva, struje, turista... i sve je gore!
Oglasio se američki vojnik koji je 1999. zarobljen tokom NATO bombardovanja SRJ: "Da nije bilo Džeksona..."
Oni su uhvaćeni kada su u deo aviona sa prtljagom instalirane kamere.
Istraga je počela 2011. na rimskom aerodromu "Leonardo da Vinči" i u Lameciji Terme, a zatim se proširila na još šest aerodroma širom Italije, prenosi AP.
Zamenik šefa policije na aerodromu u Lameciji Terme Feručo Martuči je rekao da su inspektori zaključili da je jedino mesto na kome su kradljivci mogli računati na tajnovitost bili delovi aviona sa prtljagom.
On je kazao da je policija instalirala kamere otporne na temperaturne razlike i pritisak u tim delovima aviona i tako uhvatila lopove.
(Telegraf.rs / Tanjug)