Napadnut radnik elektrodistribucije
0
3
Radan Kovačević, radnik čajetinske elektrodistribucije bio je u jednoj od sedam ekipa čajetinskog EPS-a koje su jutros krenule u isključenja struje neredovnim platišama
Radnik čajetinske elektrodistribucije Radan Kovačević zadobio je lakše povrede kada su ga napala dva, njemu nepoznata, lica, zakupci lokala u tržnom centru "Zlatibor". Kovačević je, po nalogu, isključio struju lokalu zbog dugovanja.
Preporučujemo
"Kost je bila kaša": Petoro učenika i nastavnica preživeli masakr u "Ribnikaru", ostala im trauma za ceo život
Overeni su, bilo je filmski: Belivukovi i Šarićevi ljudi slavili ubistvo u Atini, slali slike za lažne pasoše
Kovačević je ambulantno zbrinut u užičkoj bolnici i pušten kući, a događaj je prijavljen zlatiborskoj policijskoj stanici, koja je o tome obavestila tužioca.
Radan Kovačević, zajedno sa kolegom koji nije povređen, bio je u jednoj od sedam ekipa čajetinskog EPS-a koje su jutros krenule u isključenja struje neredovnim platišama.
Čajetinska domaćinstva EPS-u duguju oko 100 miliona dinara, a pravna lica 125 miliona dinara.
(Telegraf.rs / Izvor: RTS)