HRVATSKA: Zapalio sebe, sina, oca i policajce!
0
3
Muškarac je prvo pretio da će se zapaliti, a nakon što su na poziv njegovog oca došli policajci razlio je zapaljivu tečnost, najverovatnije benzin i zatim je zapalio, navodi se u zagrebačkoj policiji
Jedan 29-godišnji muškarac poslepodne je u Belovaru u Hrvatskoj nakon pretnje samospaljivanjem, opuškom zapalio razliveni benzin, a od vatre su, osim njega, povređeni njegov petogodišnji sin, otac i dvojica policajaca koji su došli da intervenišu!
Preporučujemo
Prijave protiv Tompsona i publike u BiH: Ustaški poklič "Za dom spremni" može da ih košta do 3 godine robije
Koji je glavni grad Republike Srpske? Svi misle da je Banjaluka, a to nije tačno! (ANKETA)
Muškarac je prvo pretio da će se zapaliti, a nakon što na poziv njegovog oca došli policajci razlio je zapaljivu tečnost, najverovatnije benzin i zatim je zapalio, navodi se u zagrebačkoj policiji, a prenosi Hina.
Dečak je prebačen u Kliniku za dečije bolesti i po prvim informacijama nije u životnoj opasnosti.
Policajci, otac i sin teže su povređeni i prebačeni su u Kliniku za traumatologiju i Kliničku bolnicu u Dubravi.
(Telegraf.rs / Tanjug)