TURSKA: 83. godine zatvora zbog otrovnog alkohola!
0
0
Incident se dogodio 2001. godine, a ruski državljani umrli su od trovanja alkoholom koji su konzumirali tokom krstarenja jahtom po Egejskom moru
Sud u Turskoj osudio je danas četvoro ljudi na kazne zatvora po 83 godine, zbog pravljenja otrovnog alkohola od kojeg je umrlo pet ruskih državljana.
Preporučujemo
Dron pokušali da obore čim je preleteo Dunav: Svi detalji akcije kod Padine, oglasila se vojska
Dečak (6) od Božića živi u bolnici, ali ne zato što je bolestan: Priča iz komšiluka kida srca
Incident se dogodio 2001. godine, a ruski državljani umrli su od trovanja alkoholom koji su konzumirali tokom krstarenja jahtom po Egejskom moru.
Piće koje je služeno ruskim državljanima sadržalo je metil-alkohol, koji se često koristi u pravljenju jeftinog pića kako bi se izbegle državne kontrole i visoki porezi.
Turska agencija "Anadolija" prenela je da je i troje funkcionera kompanije u čijem je vlasništvu bila jahta osuđeno na po sedam godina zatvora.
(Telegraf.rs / Beta)