PIROT: Ko ne plati dug gubi grobno mesto!
0
7
Javno preduzeće "Komunalac" iz Pirota poziva vlasnike grobnih mesta, koji nisu izmirili dugovanja za grobna mesta, da svoje obaveze izmire u roku od mesec dana u suprotnom grobna mesta mogu biti ustupljena drugome
Javno preduzeće "Komunalac" iz Pirota, koje između ostalog brine i o grobljima na teritoriji pirotske opštine izdalo je oglas na lokalnim televizijama u Pirotu u kome poziva vlasnike grobnih mesta, koji nisu izmirili dugovanja za grobna mesta, da svoje obaveze izmire u roku od mesec dana, u suprotnom grobna mesta mogu biti ustupljena drugome.
Preporučujemo
"Srbi, svaka vam čast, derete nas Hrvate u tome" Hit objava zapalila region: "Moram da budem fer, bolji ste"
"Počivaj u miru, moj Mile" Najtužnija objava humanitarke Tamare Misirlić!
Kako se navodi u oglasu koji je objavio "Komunalac", ukoliko vlasnici grobnih mesta ne izmire dugovanja u navedenom roku, rizikuju da nadgrobni spomenici budu uklonjeni a grobna mesta ustupljena drugima. Naknada za grobno mesto iznosi oko 10.000 dinara i plaća se jednom u 10 godina.
(G. P.)