Natočili 167 litara goriva, pa pobegli s pumpe!
Lopovi su na pumpi u Trnovču kod Petrovca na Mlavi ukrali gorivo u vrednosti od 26.100 dinara, a potraga za njima je u toku
Policija traga za dvojicom nepoznatih muškaraca koji su na benzinskoj pumpi "Srećko petrol" u Trnovču, u automobil "hjundai" i u plastične kanistere natočili 167 litara evro-dizela, a zatim i pobegli, bez plaćanja računa.
Preporučujemo
Rekao si da ćeš da popiješ nešto. Ako daš u venu to se vidi: Snimak razgovora Bačulova sa muškarcem o trovanju
Ovo je snimak hapšenja Miše Bačulova u Novom Sadu: Policija mu presrela automobil
O tom slučaju policiju je obavestio Dejan P. iz Petrovca na Mlavi, koji je osumnjičenima natočio gorivo na pumpi.
- Radnik je izjavio da su 9. juna, u 14.45 dvojica nepoznatih muškaraca, u autu požarevačke registracije, tražila da im napuni rezervoar i plastične kanistere. Kada je on natočio, ukupno 167 litara i otišao da im napiše gotovinski račun, osumnjičeni su pobegli sa lica mesta i tako izbegli da plate 26.100 dinara – kažu u istrazi.
Potraga za osumnjičenima biće olakšana policiji, jer je radnik pumpe zapisao registarske brojeve njihovog vozila.
(D. K.)
 
                                