Od 1. jula putarina 20 odsto skuplja zbog PDV-a
0
18
Ministar saobraćaja rekao je da je ova odluka dogovorena sa sindikatima i poslodavcima u putnoj privredi
Ministarstvo saobraćaja će na sledećoj sednici Vlade predložiti poskupljenje putarina u Srbiji, najavio je resorni ministar Milutin Mrkonjić.
Preporučujemo
Ovu biljku pčele obožavaju, a komarci izbegavaju: Idealna je za svako dvorište, a i organizam
REČNA NEMAN SA UŠĆA TAMIŠA! Iskusni Miki izvukao čudovište veće od njega samog: "Vukao me je 30 metara!"
- Dogovoreno je da se od 1. jula naplaćuje PDV kroz putarinu, dakle putarina će biti uvećana za 20 odsto, upravo onoliko koliko je PDV - rekao je Mrkonjić za B92.
Prema njegovim rečima, taj potez je dogovoren sa sindikatima i poslodavcima u putnoj privredi.
(Telegraf.rs/ Tanjug)