Uhapšen vozač kamiona koji je udario u češki autobus, troje teško povređeno (FOTO)
0
1
Senad K. (44) napustio mesto nesreće na auto-putu Niš-Beograd, ali se kasnije vratio. On je uhapšen zbog izazivanja sudara i nepružanja pomoći povređenima
Smederevska policija uhapsila je Senada K. (44) iz Novog Pazara, vozača kamiona koji je noćas pobegao s lica mesta nakon što je izazvao sudar sa autobusom u kojem su se nalazili turisti iz Češke, pri povratku sa letovanja u Turskoj.
Preporučujemo
UZNEMIRUJUĆE Razbojnici napali majku i ćerku nasred ulice u Beogradu
Pojeo parče lubenice, a onda je nastao užas: Muškarac na KiM preminuo uprkos naporima lekara da ga spasu
Do ovog udesa došlo je jutros oko 1.45 sati, na auto-putu Niš-Beograd, u ataru sela Ralja, nadomak isključenja za Požarevac, kada je autobus sa 19 čeških državljana naleteo na kamion natovaren drvima, čiji se vozač nedovoljnom brzinom i, najverovatnije, bez prethodnog uveravanja, uključivao iz zaustavne u srednju saobraćajnu traku.
(D. K.)