Uhapšen mladić koji je na silu hteo da uđe u zgradu Predsedništva
D. D. (29) je krenuo direktno ka vratima Predsedništva i u tom trenutku ga je primetio policajac V. K., koji je bio u stražarskoj kućici. Od mladića je zatražio dokumenta, ali se ovaj nije obazirao. Posle fizičkog sukoba mladić je uhapšen
Policija je uhapsila D. D. (29), koji je oko 14.15 sati pokušao na silu da uđe u zgradu Predsedništva Srbije.
Preporučujemo
Prve slike sa mesta zločina kod Babušnice: Ubio oca i sina zbog svađe, u selu vlada jezivi muk i tišina
Uhapšen ubica iz Babušnice! Ubio sina i oca, UPUCAO celu porodicu: Evo šta je rekao policiji posle masakra
U tome su ga sprečili pripadnici Uprave za obezbeđenje važnih ličnosti i objekata, a tokom intervencije mladić je udario policajca.
Kako saznaju "Novosti", D. D. je krenuo direktno ka vratima Predsedništva i u tom trenutku ga je primetio policajac V. K., koji je bio u stražarskoj kućici. Od mladića je zatražio dokumenta, ali se ovaj nije obazirao.
Posle upozorenja da stane i da ne može dalje, D. D. je pesnicom udario policajca u glavu. U tom trenutku su u pomoć policajcu pritrčale kolege i savladale napadača. Pripadnik Uprave za obezbeđenje je prebačen u Urgentni centar, gde mu je ukazana pomoć, dok je patrola D. D. odvela u policijsku stanicu Stari grad.
(Telegraf.rs / Izvor: Večernje novosti/ Z. U.)