Proradio vulkan, poginulo pet osoba na plaži!
0
0
Pet osoba, među kojima dvoje dece, poginulo je kada je danas u centralnoj Indoneziji proradio vulkan Rokatenda, izbacujući u vazduh užareno kamenje i pepeo
Pet osoba, među kojima dvoje dece, poginulo je kada je danas u centralnoj Indoneziji proradio vulkan Rokatenda, izbacujući u vazduh užareno kamenje i pepeo, saopštili su zvaničnici.
Preporučujemo
Nemačka od januara uvodi pravila: Muškarci će morati da odgovore na 14 pitanja, ako izbegnu sledi stroga kazna
Epstajn imao falsifikovani pasoš zemlje iz okruženja: Koristio lažno ime, evo gde je s njim sve putovao
Kako je saopšteno, na obližnjoj plaži su poginule tri odrasle osobe, čija su tela pronađena, i dvoje dece, za čijim telima se još traga.
Upozorenje na aktivnost Rokatende, koji se nalazi na malom ostrvu Palue, na snazi je od oktobra prošle godine i vlasti su zabranile ljudima da prilaze na manje od tri kilometra od kratera. Poginuli su se nalazili u zabranjenoj zoni.
(Telegraf.rs / Tanjug)