"Batini dani" završeni omiljenim pesmama velikog glumca! (FOTO)
0
4
Trodnevna manifestacija u čast legendarnog glumca Danila Bate Stojkovića završena je sinoć na trgu u Vrnjačkoj Banji, a veliki broj posetilaca uživao je u nastupu Ljiljane Stjepanović, Čede Marković, Đorđa Dragićevića, Draginje Mileusnić i "Barakuda benda"
Četvrta po redu manifestacija "Dani Bate Stojkovića" sinoć je završena programom na trgu u Vrnjačkoj Banji, gde su pred brojnim posetiocima omiljene pesme glumca izvodili Ljiljana Stjepanović, Čeda Marković i "Barakuda bend", a stihove u čast velikana kazivao je Đorđe Dragićević, dok je program vodila Draginja Mileusnić.
Preporučujemo
Gotova je bajka BiH na Svetskom prvenstvu! Amerikanci srušili bezidejne komšije, ne pomaže ni crveni karton
Zbog čega Jovo Lukić nije igrao protiv Amerikanaca? Junak BiH "nestao" nakon gola u prvom meču Mundijala
Veče je otvoreno pesmom "Stani stani Ibar vodo", inače numerom uz koju je Bata uživao i lumpovao po kafanama, a pred punim trgom, izveo ju je legenda narodne muzike Čeda Marković.
(Telegraf.rs)