Kralj Roma sahranjen u kovčegu sa klimom i staklenim poklopcem (FOTO)
0
14
Dugačka povorka njegovih poštovalaca išla je iza kovčega sa klimom i staklenim poklopcem, duž šest kilometara kroz njegov rodni Sibiu u Transilvaniji
Na hiljade Roma došlo je na sahranu svog Kralja, Florina Ćoabe (58), koji je preminuo prošle nedelje dok je u Turskoj bio na odmoru. Sahrana koja mu je priređena dostojna je pravog kralja.
Preporučujemo
"Porodica je 2015. prijavila nestanak": Oglasila se policija nakon što je iz Dunava izvučen uništeni automobil
More poplavilo popularno grčko letovalište omiljeno među Srbima: Sve je pod vodom, prizori su neverovatni
Dugačka povorka njegovih poštovalaca išla je iza kovčega sa klimom i staklenim poklopcem, duž šest kilometara kroz njegov rodni Sibiu u Transilvaniji.
Na njega i njegovu politku veliki uticaj imala je njegova supruga Marica, kojom se oženio kad su oboje imali 14 godina, i sa kojom je dobio četvoro dece.
(Telegraf.rs / Izvor: Blic / I. Funduk)