TRAGEDIJA: Voz pregazio ženu kod Jagodine!
0
0
Teretni voz koji je saobraćao na relaciji Beograd - Niš pregazio je u Jagodini za sada neidentifikovanu žensku osobu koja je kao pešak bila na pruzi
Teretni voz koji je saobraćao na relaciji Beograd - Niš pregazio je u Jagodini za sada neidentifikovanu žensku osobu koja je kao pešak bila na pruzi, saznaje Telegraf.
Preporučujemo
Ko je povukao obarač, a ko čistio krv sonom kiselinom? Ovo je spisak uloga u ubistvu Aleksandra Nešovića Baje!
Ako pijete lekove sa OVIM ZNAKOM na kutiji, nećete moći za volan: Uskoro stroga pravila za vozače i lekare
Žena kod sebe nije imala lična dokumenta. Na obdukciji ce biti utvrđen identitet nesrećne žene. Istraga će pokazati sve okolnosti nesreće.
Železnički saobraćaj na ovoj deonici je u prekidu, dok ne bude završen uviđaj. Mašinovođa voza bio je Dejan B.(27).
(Telegraf.rs)