TRAGEDIJA: Staricu pregazio voz dok je biciklom prelazila prugu!
                        0
                    
                    2
                Očevici tvrde da je voz išao sporo, ne više od deset na sat, kao i da je mašinovođa, kada je primetio ženu na pruzi, bezuspešno pokušao da je upozori
Danica Kesar (69) iz Prijedora preminula je na licu mesta, danas oko 15 i 50 sati, u trenutku kada je na biciklu prelazila prugu udario voz, kod gradskog nadvožnjaka.
Preporučujemo
Jezivi iskazi devojčica iz Tuzle koje su podvodili policajci: "Doveo bi me u apartman, a profesor je..."
Pojavili se snimci napada na Srbe u Splitu: Upali na veče srpskog društva, govorili "smeće srpsko"
Očevici tvrde da je voz išao sporo, ne više od deset na sat, kao i da je mašinovođa, kada je primetio ženu na pruzi, bezuspešno pokušao da je upozori.
Istragu o nesreći, koju do okončanja uviđaja nisu želeli da komentarišu u Železničkoj stanici u Prijedoru, obavila je policija iz Prijedora. Tokom uviđaja zaustavljen je i železnički saobraćaj na relaciji Prijedor - Bosanski Novi.
(Telegraf.rs / Dnevni avaz)