Preživela više od 15 ujeda stršljena!
0
1
- Lekari u pirotskoj bolnici nisu mogli da se načude i rekli su mi da sam medicinski fenomen jer toliko mnogo uboda preživi jedan u hiljadu ljudi - priča Budimirka Panić, koju su stršljeni napali dok je brala kukuruz
Sedamdesetogodišnja Piroćanka Budimirka Panić preživela je na svojoj njivi, dok je sa suprugom i rođacima brala kukuruz, više od 15 ujeda stršljena, koji su se okomili na nju i njenog rođaka Jovana.
Preporučujemo
Roditelji škole u Novom Sadu HITNO povukli decu sa nastave: Kažu da je razlog strašan i mučan, a svi ćute!
Ljubišu spržio grom kod Bora, a 1 detalj na nogama ga spasao: Odeća mi je bila iscepana, a ja sam samo krkljao
Budimirkin suprug Dobrivoje kaže da se neverovatna drama odigrala u subotu prepodne i da je njegovu suprugu i rođaka Jovana sigurne smrti spasla ekipa Hitne pomoći i dr Momčilo Bojkić, koji su munjevito reagovali.
(G. P.)