Sahranjen bivši premijer Belgije (FOTO)
0
0
Sahrana sa državnim počastima za Vilfreda Martensa, koji je vodio devet vlada između 1979. i 1992. godine održana je u katedrali Sent Bavon de Gan u Briselu u prisustvu desetak evropskih šefova država i vlada i glavnih belgijskih zvaničnika
Belgijanci i više evropskih čelnika, među kojima i nemačka kancelarka Angela Merkel, odali su poslednju počast bivšim belgijskim premijeru Vilfridu Martensu.
Preporučujemo
Amerika spremna da napadne Iran već ovog vikenda: Čeka se samo jedna stvar
Oglasio se američki vojnik koji je 1999. zarobljen tokom NATO bombardovanja SRJ: "Da nije bilo Džeksona..."
Sahrana sa državnim počastima za Martensa, koji je vodio devet vlada između 1979. i 1992. godine održana je u katedrali Sent Bavon de Gan u Briselu u prisustvu desetak evropskih šefova država i vlada i glavnih belgijskih zvaničnika kao i predstavnika kralja Filipa.
(Telegraf.rs / Beta)