Tijanić u Aleji zaslužnih građana
0
3
Kremacija posmrtnih ostataka generalnog direktora RTS-a je u petak, 1.novembra, u 15 sati, a urna će biti položena u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju
Komemoracija povodom smrti generalnog direktora Radio-televizije Srbije Aleksandra Tijanića biće održana u četvrtak, 31. oktobra, u 11 sati u Dečjem kulturnom centru (Domu pionira).
Preporučujemo
Pristao da bude vezan za krevet, pa u sobu uleteo muškarac: Osumnjičeni za ubistvo piljara Rašu ugušili krpom?
Turčin je ugušio i telo izneo u koferu! Ovo se dešavalo PRE UBISTVA: Drugarica ubijene Ruskinje o detaljima
Kremacija posmrtnih ostataka je u petak, 1. novembra, u 15 sati, a urna će biti položena u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju, saopštio je RTS.
Generalni direktor RTS-a Aleksandar Tijanić iznenada je preminuo juče u Beogradu u 64. godini.
(Telegraf.rs / Tanjug)