Italijan mesec dana traži gde je parkirao auto
Italijan Antonio F. je zapravo zaboravio gde je ostavio svog "golfa“, kojeg je 5. oktobra parkirao u jednoj maloj ulici u Minhenu, gde je parkiranje bilo besplatno
Italijan Antonio F. već mesec dana traga za automobilom koji je parkirao u jednoj ulici u Minhenu, nakon čega je tramvajem otišao na "Oktoberfest“.
Preporučujemo
Tramp lansirao nuklearni projektil: Evo šta je poletelo i koja je meta
Putin planira da vlada do 97. godine? Sve zanima ko će ga naslediti, spominju se OVA IMENA
Antonio je zapravo zaboravio gde je ostavio svog "golfa“, kojeg je 5. oktobra parkirao u jednoj maloj ulici, gde je parkiranje bilo besplatno.
- Izgubio sam automobil, ali to nije bilo zbog piva. Nažalost, ne mogu da se setim imena ulice - izjavio je Antonio italijanskim medijima.
On se jedino seća da je vozilo ostavio negde u istočnom delu grada.
Kako bi pronašao kola, svugde po gradu izlepio je plakate sa slikom automobila i ponuđenom nagradom od 200 evra svakome ko mu pomogne da ga pronađe.
List navodi da vozilo nije zaplenjeno, a Antonio tvrdi da je siguran da nije ukraden.
(Telegraf.rs / Izvor: vijesti.me)