Mladić poginuo u udesu u kanjonu Morače
Poginuo je M. H. (26) iz Bijelog Polja, dok je B.H. (26) teško povređena kada je automobil na putu Podgorica - Kolašin udario u zaštitnu bankinu, a potom sleteo niz 40 metara dug kanjon Morače
U saobraćajnoj nesreći koja se danas dogodila na magistralnom putu Podgorica - Kolašin, u mestu Potoci, poginuo je M. H. (26) iz Bijelog Polja, dok je B. H. (26) teško povređena, saopštila je crnogorska policija.
Preporučujemo
"Kao da je čekao da eksplodira, svi su ga se plašili": Aleksić sejao strah, mučki ubio Marijanu, pa Luku
Ubijeni Luka došao na dostavu umesto kolege koji se plašio Aleksića: I dalje traje potraga za osumnjičenim
Kako se navodi, do udesa je došlo kada je automobil marke "pasat", kojim je upravljao M. H., iz za sada neutvrđenih razloga, udario u zaštitnu bankinu, a potom sleteo niz 40 metara dug kanjon Morače.
Automobil se zaustavio iznad reke, a spasilačke ekipe su uspele da iz smrskanog vozila izvuku B. H., dok je M. H. preminuo na licu mesta.
Policija je navela da je B. H. sa teškim povredama prebačena u Klinički centar Crne Gore, gde joj se lekari bore za život.
Zbog nesreće saobraćaj na magistralnom putu Podgorica - Kolašin bio je u prekidu više od tri sata, zbog čega su sa obe strane stvorene kilometarske kolone.
(Telegraf.rs / Tanjug / Foto-ilustracija: Tanjug)