SNEG I DALJE ZATRPAVA IZRAEL: Jerusalim blokiran i okovan ledom (FOTO)
0
1
U Izraelu drugi dan zaredom pada sneg, a ovo su najobilnije snežne padavine od 1879. godine u kojima je oko 29.000 izraelskih domaćinstava, ostalo bez struje
U Izraelu drugi dan zaredom pada sneg, javio je danas Frans pres, izveštavajući da je u snežnoj oluji oko 29.000 izraelskih domaćinstava, ostalo bez struje.
Preporučujemo
Pucnjava u turskom restoranu u Beču: Srbin upucao nekoliko ljudi
Bojan iz Novog Sela nestao 2015. godine, proglasili ga mrtvim, sad došlo do neverovatnog obrta: Živ je i zdrav
AFP prenosi izjavu jednog meteorologa izraelskom vojnom radiju da su ovo najobilnije snežne padavine od 1879. godine.
U nekim oblastima Izraela palo je tokom poslednja 24 sata i do pola metra snega, što se skoro pola veka nije desilo u toj bliskoistočnoj zemlji.
Sneg je pao juče i u Kairu u Egiptu što se, prema tvrdnjama tamošnjih žitelja, nije videlo više od sto godina.
(Telegraf.rs / Tanjug)